Karakteristik:
1. Kreye yon atmosfè brikabrak ak limyè blan cho ki pafè pou aswè ap detann ak rasanbleman entim.
2. Prezante teknoloji ki wo-bon kalite ki ap dirije, nou an Limyè Warm White ofri enèji -efikas ak -limine ki dire lontan.
3. Fasil enstale ak Customize nan longè pi pito ou a, Strip Light Warm White nou an se adisyon pafè a nan nenpòt espas k ap viv oswa dekorasyon.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85-265V |
| CRI | CRI > 80 oswa CRI > 95 |
| Efikasite lumineux | 110-120 lm/W |
| Tanperati travay |
-20 degre ~ 50 degre |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K |
| dirije | 240 PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + ki ap dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Itilizasyon:



Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz gwo-, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

