Karakteristik:
- Ti lanp lan pou ba a se yon solisyon enèji-efikas ekleraj ki bay limyè sipèb pandan w ap itilize yon ti kantite elektrisite.
- Akòz konsepsyon adaptab li yo, modifikasyon ak enstalasyon yo ka fèt ak relativman fasil pou akomode nenpòt bar oswa enstitisyon.
- Anplis de sa, lanp teren an bay yon solisyon ekleraj ki tou de kolore ak vivan, ki gen potansyèl pou amelyore atitid la an jeneral ak anbyans nan nenpòt bar oswa kote rasanbleman.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85-265V |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay |
-20C~50C |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K |
| dirije | 240PCS 2835 dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + ki ap dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Itilizasyon:



Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

