Plis karakteristik pwodwi:
1. Aplikasyon miltip: Apwopriye pou aksan lumières, dekorasyon, ak etabli anbyans nan nenpòt espas.
Dimmable: Kapab modifye nan divès nivo klète pou akomode gou pèsonèl.
2. Pwolonje lonjevite: Limyè dirije yo rekonèt pou detèminasyon yo epi yo ka andire pou ane ak antretyen apwopriye.
3. San danje pou itilize: operasyon vòltaj ba diminye risk pou yo surchof oswa aksidan elektrik.
4. Konsepsyon kontanporen: Hue blan dous ak fòm discrete bay yon ayestetik modèn nan nenpòt anviwònman.
5. Remote kontwòl: Sèten vèsyon ka gen ladan yon remote pou itilize konfòtab soti byen lwen.
6. Waterproof: Apwopriye pou itilize nan anviwònman imid oswa deyò san potansyèl pou domaj.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |

Anndan estrikti:

Konpayi nou an





