Dekri teren
Voye rechèch
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| dirije | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
Imaj detaye:

Karakteristik pwodwi:
1. Limyè yo otomatikman limen lè solèy la kouche, pwodui yon limyè dou, bèl ki aksantué plus de zòn deyò epi amelyore vizibilite ak sekirite.
2. Limyè sa yo tou gen yon degre siyifikatif nan adaptabilite. Pèsonalizasyon fasil nan limyè teren dirije anfòm kondisyon patikilye ekleraj deyò ou pèmèt pou yon seri de koulè, lajè, ak longè.


Itilizasyon:

