Dekri teren
Voye rechèch

- Karakteristik
1. Yon gwo efikasite konstan sistèm kondwi aktyèl ak yon sistèm pwoteksyon chalè ki kapab opere nan yon vòltaj enstab.
2) T8 bay yon sèl peny, kouvèti fen R17d, wotasyon G13, ak G5 broch.
3. Nou bay kouvèti PC ki transparan oswa translusid, sa ki pèmèt transmisyon limyè optimal.
- Spesifikasyon
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60cm 120cm 150cm |
| Tanperati koulè | 3000K-6000K |
| Ang gwo bout bwa | Ang gwo bout bwa: |
| Garanti | 5an |
| Antre vòltaj | AC{{0}V}V, |
| Tib Meterial | Kò aliminyòm + PC cove |
| CRI(Ra>) | 80 |
| Dimansyon | L250/ 500/1000 * W27 * H48mm |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| Koulè | Kouvèti lakte ak kouvèti klè |
| Base lanp | G13 |
| Travay lavi (èdtan) | 50000 |
- Plis detay


- Aplikasyon

- Konpayi nou an


